KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ AVALYNĖS DYDĮ?

Vis labiau populiarėjant internetiniam verslui, dėl laiko stokos, batus vaikams perkame nebe fizinėse parduotuvėse. Rodos, nieko sudėtingo juos nusipirkti, jei žinai tinkamą batų išmierą ar turi galimybę pamatuoti. Jokiu būdu nepatariame aklai rinktis batų, kadangi skirtingų gamintojų ir kai kurių šalių dydžiai gali šiek skirtis.
Taigi, sukūrėme trumpą video:


Keli SVARBŪS patarimai:

  1. Norint įsigyti žieminius batus, pėdas reikėtų matuoti mūvint "frotines" ar "nestoros vilnos" kojines, kokias dažniausiai nešioja vaikas šaltuoju metų laiku;
  2. vasaros laikotarpiu geriau matuoti pėdos ilgį popiet arba vakarop, kadangi vakare pėdos pavargusios, šiek tiek gai būti pabrinkusios;
  3. Nestovinčiam ar judriam vaikui renkantis batukus, lengviausia pamatuoti pėdos ilgį taip:įdėti dešinę pėdutę į batų dėžutę ir kulniuką atrėmus į vieną iš stačių kraštinių bei prispaudus didyjį vaiko pėdos pirštą apibrėžti. Procedūra baigta, vaikučio nebereikės, lieka tik su liniuote ar metru išmatuoti gautą pėdos ilgį.
Taigi, kadangi jau ne pirmi metai dirba www.pirmibatai.lt, todėl galime iš patirties rekomenduoti batus vaikams, basutes pasirinkti 0.8 cm, žieminius batus vaikams rinktis 1 cm  (max 1.2 cm) didesnius nei pėdos ilgis. Kūdikiams batukus rekomenduojame rinkti 0.6 cm didesnius, nors ir pėdutė greitai auga, bet su per didelėmis basutėmis vaikas gali kliūti ir susižeisti.