APIE MUS

 pirmibatai.lt - pirmoji e-parduotuvė Lietuvoje pasiūliusi įsigyti lietuviškos avalynės internetu. 

El. parduotuvėje ne tik didžiausias pirmųjų batukų vaikams pasirinkimas, bet ir siūloma stilinga, sveika avalynė mergaitėms, avalynė berniukams ir batai moterims. Mes bendradarbiaujame ir didžiuojamės šiais gamintojais:

  • UAB "Sabalin“ (įkurta 1998 m.), kuri gamina kokybišką ir šiuolaikišką avalynę tik iš sertifikuotų medžiagų, atitinkančių Europos Sąjungos normatyvinius reikalavimus.
  • KK - didžiausias vaikiškos avalynės gamintojas Bulgarijoje, investuojantis į patogumą, dizainą ir naujausias technologijas. Vaikiški batai gaminami daugiau nei 20 metų ir nuolat kūriami nauji batų modeliai, tiek basutės, tiek stilingi aulinukai. 
  • Prekiniam ženklui "Pirmi batai" gaminami rankų darbo ortopediniai batukai ir įvairių aukščių ortopedinės basutės vaikams bei šilti žieminiai batai su vilna.  Daugiau nei 15 metų turintys patirtį Lietuvos batsiuviai, stengiasi, kad batukai būtų patogūs ir kuo ilgiau tarnautų.
  • Prekiniu ženklu "Pirmi baldai" gaminamos tik iš kokybiškų medžiagų lovos vaikams, mašinos lovos su šviečiančiais žibintais,  bet taip pat spintos, komodos, lentynos ir kiti užsakomieji baldai Lietuvoje. 

"Pirmi batai" - pasiilgusiems kokybiškos, madingos, pagamintos odinės avalynės Lietuvoje ir Bulgarijoje.

 

MB "Pirmi batai" - oficialus KK avalynės atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. 

Norinčius platinti batus, prašome su mumis susisiekti dėl tiekimo sąlygų ir didmeninių kainų

el. paštu: pirmibatai@gmail.com

KONTAKTAI:

MB "Pirmi batai"

į/k 304416522

PVM m.k. -

Buveinės/sandėlio adresas: Panevėžio g. 51, Šiauliai

Tel. 8675 26242

Prieš atvykstant būtina susitarti laiką tel.


 

APIE MUS SPAUDOJE

N STAR